KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10201253

nr 1020 1253

Blandteknik

figurer, monogramsignerad, 47x26

Utrop:

400 kr

måndag 22 februari 2016
kl 20:00:22